Nar Suites Exclusive
Nar Suites Exclusive
Nar Suites Exclusive
Nar Suites Exclusive
Nar Suites Exclusive
Nar Suites Exclusive
Nar Suites Exclusive

Nar Suites Exclusive

Yeşil ve mavi burada sadece “renk”ten ibaret değil.

Perdenizi araladığınızda sizi karşılayan bir his, yeşil. Her tonuyla sizi kucaklayan, en ufak ayrıntısında hayatı içinde barındıran bir dünya... Nar Suites işte böyle bir dünyanın ortasında. Mavi ise Nar Suites’in yanı başında, adeta size her zaman güler yüzüyle kapısını açan sıcacık bir komşu. Göcek’in eşsiz mavisi, Nar Suites misafirlerine sadece 10 dakika uzaklıkta.

Nar Suites, kendinizi evinizde hissedebileceğiniz, şehrin ritmini arkanızda bırakıp huzura kollarınızı açacağınız bahçe içinde size özel bir dünya.

Apart dairelerimizde sizin için her türlü konforu tasarladık. Mutfağınızda mikrodalga fırınınız, buzdolabınız, ocağınız... Oturma alanınızda televizyonunuz klimanız, isterseniz misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz 2 kişilik yatak olabilen kanepeniz... Lüks banyonuzda 24 saat sıcak suyunuz... Güzelliklere açılan balkonunuz... Sizi rahat hissettirmek için düşündüğümüz daha birçok detay... Ve tabii ki Nar Suites’in peyzajıyla dikkat çeken rengarenk çiçeklerle bezeli bahçesi, her zaman kullanıma hazır tertemiz havuzu da sizi bekliyor.

Göcek çarşıya ve sahile 10 dakikalık mesafede olan Nar Suites, Göcek’in çam ormanlarının içinde bir cennet adeta. Ayrıca Göcek’in eşsiz koylarına ve adalarına yapacağınız tekne turları, bizimle geçireceğiniz eşsiz tatilin unutulmaz anılarının içinde yer alacak.

Bu yaz, bize davetlisiniz. Yeşilin ve mavinin evine. Nar Suites’e...
Bekleriz...